Kdo jsme

Naším posláním je, aby se ženy cítily skvěle ve svém těle. Bez ohledu na to, která část cyklu „jim právě běží“. Chceme, aby našly svoji vnitřní i hormonální rovnováhu. A proto jsme vytvořili Vellenu.

Náš tým

Lidé, kteří stojí za Vellenou a vašimi objednávkami 😉.

Denča

Celé to pro vás vymyslela.

Peťo

Tomu určil směr.

Katka

Ráda si s vámi píše a telefonuje.

Lenka

Pod její rukama vznikají vaše vytoužené balíčky.

Naše filozofie

Hlavně přírodně

Pracujeme v oblasti zdravého životního stylu již dlouho čili jiné než přírodní řešení nepřicházelo v úvahu. Víme, že vyžaduje více času než klasická medicína – zaměřuje se ale na řešení podstaty problému, nejen na příznaky samotné. Je šetrnější k našemu tělu a dává mu čas na opětovné nalezení rovnováhy.

Hlavně prakticky

Víme, že najít chutný doplněk stravy může být jako hledání jehly v kupce sena. Chtěli jsme vytvořit nápoj, na který se ženy budou těšit. Denní rutinu, kterou si vychutnáš, zařadíš ji do svého času pro sebe. A když nebudeš mít během svých hektických dnů čas ani na to, tak si sáček Velleny dáš do kabelky. A připravíš si ji v práci, ve škole, ve fitku nebo na cestách.

Hlavně žensky

Každá z nás je jedinečná. Ve Velleně jsme si vědomi, že problémy s hormonální nerovnováhou mohou oslabit tvůj potenciál. Věříme, že máš právo se ve vlastním těle cítit skvěle a dosáhnout tak všeho, po čem toužíš. Podporujeme všechny silné ženy, které si razí cestu po svém.

Hlavně v rovnováze

V dnešním uspěchaném světě je každý jeden moment, který věnujeme samy sobě, benefitem – pro naše tělo, pro naše nitro, pro nás. My ve Velleně věříme, že rovnováha vychází hlavně zevnitř. Mějme se rády a dopřejme si takové momenty častěji. Ať jsou všechny naše dny lepší.