Recenze

Based on 737 reviews
68%
(503)
18%
(131)
14%
(101)
0%
(2)
0%
(0)
Katka

Objednala jsem si měsíční kůru, kdyby to nefungovalo. A musím říct wow! Pms bez výkyvů nálad, žádná hysterka ze mě nebyla. Nepřišlo i hormonální akné pár dní před ms. Menstruace je bez velkých bolestí. Doporučuji kudy chodím! Děkuji a ráda znovu objednám.

3 Pack + taštička zdarma Tropical

O Velleně jsem četla nadšené recenze. Zaujalo mě na ní přírodní složení. Řešila jsem potíže se silnější menstruací, která mi přetrvávala po karambolu s přeočkováním na tetanus, které mi nesedlo a sotva jsem to ustála – kromě křečí, zimnice a horečky mi to splašilo právě menstruaci. Půl roku jsem pak zkoušela všechno možné, co pozvolna pomáhalo (akupunktura, české bylinky). Pořád jsem ale cítila i nateklé nohy, jak tělo zadržovalo vodu, krevní obraz hlásil chybějící železo. Únava, spavost, vysílení. Vellenu jsem si vzala prvně na začátku menstruace a už ta byla mnohem, mnohem mírnější. Nohy nebolí a cítím se podstatně zdravěji a čiperněji. Takže velké díky výrobci, opravdu ví, co dělá.

Jana vellena hodnoceni

Vellenu užívám zatím 3 týdny, ale pomalu na sobě pocituji menší změny, celkove už nejsem tak unavená, a i pleť se mi zda zdravější, akné už není tak ve velké míře.

Velmi děkuji!!!

Vellenu používám 1 měsíc a už teď vím, že budu v užívání pokračovat. Mé potíže se velmi zlepšily, jsem strašně spokojená a děkuji Vám.

Zatím nevím, užívají dcery teprve měsíc na hormonální nerovnováhu a pleť. Objednám další balení

Doporučuji

Užívám Vellenu zatím jen jeden měsíc, ale zlepšení pleti už jsem zaznamenala a jsem spokojená. Určitě budu objednávat znova. Příchuť jsem měla višeň, tentokrát asi zkusím balíček s mixem příchutí, jen ať mám nějakou změnu. Jinak jsem s produktem naprosto spokojená. :-)
PN.

Vellenu jsem objednala pro mé dcery a jsou spokojené. Menstruace proběhne bez křečí a doba trvání se zkrátila. Super !!!

Problém vyřešen

Dobrý den, zkoušela jsem mnoho prášku na srovnání svých nálad a depresivnich stavu spojené s hormonální rovnovahou. Nic nezabralo. A pak mi byla doporučena Vellena. Jediná věc která mi zabrala a funguje naprosto skvěle. První dva týdny jsem dávala sáček ráno a večer. Teď už pouze ráno před jídlem a jsem naprosto spokojená. Jsem více vklidu necitim úzkosti ani nic podobného.
Moc Dekuju !!

Vše v pořádku

Nepozoruji žádné velké změny (užívám teprve měsíc), ale řekla bych, že se mi lehce zlepšila pleť a menstruace není tolik bolestivá.

Velká spokojenost - vellena šetří moje zdraví i čas ❤️

Vellena mi opravdu chutná, jsem navíc ráda, že nemusím přemýšlet nad tím, co všechno potřebuju za vitamíny během dne a mám vše v jednom sáčku. Šetří mi to čas i energii. Na sobě zatím pozoruju zlepšení pleti, ale i celkové zlepšení nálady a boost energie. Určitě budu s vellenou pokračovat a těším se na dlouhodobější výsledky.

Cítím se lépe...

Za Vellenu jsem opravdu ráda. Mám více energie, už mě tolik netrápí poklesy nálad. Menstruace se upravila, dříve jsem trpěla šílenými bolestmi, nyní už zvládnu první dny bez analgetik. PMS už se také neprojevuje v tak velké míře. Za mě tedy super. Doporučuji.🌷

Hormonální zdraví | nápoj pro ženy 2PACK | Grep

Byla jsem moc moc spokojena.

Maximální spokojenost

Od užívání Velleny jsem zprvu neměla velká očekávání, podle dostupných informací se měly účinky projevit po několika týdnech, ovšem s čistým svědomím můžu napsat, že jsem změny pocítila již po týdnu. Zlepšila se mi pleť a ze 4 dní, kdy mi při periodě bývalo extrémně zle, se stal jeden. Nemůžu si ji vynachválit a vřele ji doporučuji i svým kamarádkám. Děkuji za Vellenu!

Bomba :-)

Užívám již několikátý měsíc.. akné se stáhlo a menstruace upravila. Doporučuji!!

Vellena

Používám asi měsíc, a musím říct, že jsem mile překvapená, děkuji

Denisa

Vellenu jsem začala užívat před měsícem, zlepšila se mi pleť a cítím se lépe.
Mohu jen doporučit. Určitě objednám další...

Nemám tu taštičku

Super, jen nemám tu taštičku, slibovanou.

O
Ochutnávkový set Summer Lovin - 3ks - Vellena
Oľga Kollárová
Konečne menstruace bez bolesti

Dočkala som sa pravidelnej a bezbolestnej menštruacie. Perfektné, ďakujem moc!

Hormonální zdraví | nápoj pro ženy 2PACK | Višeň

Vellena

Vellena nápoj mohu jedině doporučit, skvěle chutná a opravdu pomáhá, bolesti během menstruace jsou podstatně menší. Oceňuji jednoduchost, člověk si jen každý den dá chutný nápoj a má podstatně méně starostí. Jsem zvědavá, jak bude Vellena působit za delší čas a zda ještě více mile překvapí.

Vellena

Vellenu beru zatím 30 dní a rozdíl je znát. Pomalu ale jistě mi mizí hormonální akné na tvářích. Prozatím jsem velice spolojená.

Vellena

Vellenu užívám už 4 měsíce a hodlám v tom pokračovat ;)

Mám víc energie, menší bolesti během menstruace.

kvalitní

Děkuji za Váš výrobek. Užívám již několik měsíců. Cítím se dobře, pleť se zlepšila, výrobek má příjemnou chuť.
Jsem celkově velmi spokojená. Děkuji