Recenze

Based on 1276 reviews
65%
(832)
19%
(243)
14%
(183)
1%
(10)
1%
(8)

ani ne po měsíci užívání velleny mi menstruace přišla na čas skoro po roce. měla jsem vždy minimálně týden až 3 týdny zpoždění . jsem nadšena .zatim super

Vellena Grep

Beru druhé balení, zmizel pocit nafouknuti, menstruační a ovulační bolesti začínají být snesitelnejší. Chuť super, předchozí jsem měla jablko skořice a také fajn chuť. Doporučuji a určitě budu pokračovat v užívání 👍🙂

Super

Skvělá chuť a určitě doporučuji. Zatím užívám necelý měsíc a zatím super.

Pecka

Na chuť si stále zvykám- broskev. Asi zkusim jine příchute ale presto ze obcas zapomenu prestaly se mi delat velke hluboke bolaky. Mam jen jeden pupinek a plet se hojí škoda ze jsem si neudělala foto před a po 😏 jdu provest další objednavku. Holky za mě top🙏

Vellena

Je to zhruba měsíc co Vellenu užívám a musím říct, že jsem velice spokojená. Už nemívám tak často migrény, vyčistila se mi pleť a celkově se cítím o dost lépe. V užívání určitě budu i nadále pokračovat.

Zatím malá změna k lepšímu

Vidím změny

Piju Vellenu necelý měsíc a už vidím výsledky. Při menstruaci často mívám migrény, tentokrát ani jedna! I moje akné se začíná zlepšovat. Určitě objednám znovu.

Vellena višeň

Asi tak 3 měsíce po porodu mi rapidně vypadaly vlasy a já byla zoufalá co s tím, kromě toho že první příchod menstruace byl velmi výživný a bouřlivý. Dělalo se mi špatně a motala hlava a byla jsem opravdu zelená, což se mi za normálních okolností v životě snad nikdy nestálo. Vlasy padaly dál a já hledala co by mi mohlo pomoci na moje problémy komplexně. Můžu s klidným svědomím říct a doporučit že to vážně funguje. Moje potíže se snížily menstruace není tak silná jako byla ta první kdy jsem se bála pohnout a každé posazení na WC bylo jako kdyby se bylo 5l vody. Můžu říct že jsem spokojená a zůstanu uživatelem. Nedávno jsem si objednala sadu 4 příchutí, protože jen jediná věc mi za ten měsíc tak trochu vadila a to byla jedna a ta stejná příchuť. Není to nic dramatického jen moje rozmlsanost, takže teď už jsem vybavená a můžu mít každý den jinačí chuť vitamínů.

Vellena višeň

Ještě úplně nemohu posoudit zda funguje na mé PMS. Zatím užívám jen měsíc a možné změny k lepšímu tam jsou. Každopádně chuť je skvělá, krásně se rozpouští a minimálně člověk do sebe dostane nějaký ten potřebný vitamín.

Spokojenost

Vellenu užívám první měsíc. Díky ní jsem téměř nepocítila PMS a velmi se zlepšily i změny nálady. Určitě budu užívat dál.

Velena pleť

Velenu jsem objednávala hlavně kvůli své aknózní pleti. Řekla bych, že po měsíci o něco lepší, ale ještě to 100% není. Budu užívat dál, věřím že se po delší době výsledek dostaví.

Po 20. letech jsem vysadila hormonální antikoncepci a do dvou měsíců jsem měla obličej, záda a dekolt plný hnisavých pupínků. Narazila jsem na reklamu na Vellenu a recenze byly dobré. No a do 14. dnů se mi pupínky přestaly tvořit a ty staré se začaly hojit. Po třech týdnech mám pleť čistou a jemnou. Takže já Vellenu rozhodně doporučuju. :)

Zlepšení pleti

Asi po měsíci užívání je na pleti dcery (15 let) vidět velké zlepšení akné.

Vellena

Po 3 týdnech užívání se mojí dceři dost zlepšila pleť a už má méně akné i vlasy pozoruji lepší. Určitě koupím další balení a chci ho vyzkoušet i já sama.

Vellena po cca měsíci užívání

Ahoj,
Vellenu užívám zhruba měsíc. Menstruace zatím sice není pravidelná, ale menstruační křeče zmizely. Za to jsem opravdu vděčná.
Zlepšilo se mi i klasické akné. Ale bohužel se mi stále dělá podkožní akné (hnisavé boule) 😢. Je možné, že toto se teprve upraví?
Vellenu budu určitě užívat dál.

Vysvobození

Vellenu už nějakou dobu užívá moje dcera a je s ní velmi spokojena, proto jsem se rozhodla ji také vyzkoušet i když mé problému jsou jiné než její. Jsem po léčbě rakoviny prsu a v důsledku této léčby mám návaly, které mě prakticky vyřazovali ze společnosti, protože mi bylo velmi nepříjemné to věčné pocení, červenání, pocity na zvracení a na omdlení. Také jsem velmi špatně spala a proto jsem byla stále unavená. Po měsíci užívání Velleny mohu říct, že vidím obrovské změny. Návaly nezmizely, ale je jich o hodně méně a nejsou tak intenzivní, lépe spím a ráno jsem vysloveně nabitá energií a těším se na svou sklenku Velleny. Takže moc děkuji, že Vellena existuje.
Kateřina

Opravdu vidím změnu

Dobrý den, po necelém měsíci užívání vidím opravdu změny. Vellenu jsem objednala kvůli akné na bradě, se kterým bojuji různými vitamíny a kosmetikou už 3 roky. Za týden užívání mi zmizely 2 bolestivé podkožní bouličky akné na bradě a nové akné se netvoří. Nechápu jak to, ale je to super změna. První 2 noci po začátku užívání se mi hůř spalo, pak jsem si zvykla. Možná má na mě nápoj víc povzbuzující účinek. Objednala jsem si další, budu pokračovat, udržovat, děkuji 😉

Vellena hodnocení

Vellenu mám zatím krátce, takže nemohu zcela objektivně posoudit její účinky. Koupila jsem si balení na 3 měsíce a jsem v 1. třetině užívání. Věřím, že se problémy, jež chci pomocí Velleny řešit, zlepší.

Zázrak

Super, bola som velmi prekvapená učinkom, doufala som zlepsení ale toto som nečakala. Na sladké som prestala mat chut po prvých pár dávkach, to bol moj najvetší problem, pak velmi nepravidelna menstrucace ktora sa dostavila asi po 1dnech užívání. Fakt zázrak

Vellena

Jsem spokojená, už po prvním týdnu jsem cítila mírné změny. Teď po třech týdnech zmizeli "polštáře" zadržené vody, takže jsem jak se říká trochu splaskla, cítím se mnohem lépe, mám víc energie a pleť je již teď, jak ze žurnalu 😉🥰.

Proč tohle neexistovalo před 30 lety?

Vellenu užívám již měsíc, ale už po prvním týdnu jsem viděla změny. Přestalo se tvořit akné, bolestivé boule, které tlačí dovnitř a nejdou vymáčknout, pleť se vyhlazovala a nebyla tak suchá. Na konci prvního měsíce mám pleť bez jediného pupínku, ale hlavně, neudělal se po celou dobu ani jediný nový. Ve 43 letech jsem si už myslela, že si budu muset dojít pro antikoncepci. Nejlepší pleť jsem měla v těhotenství a při kojení. Od 16 let jsem nebyla v bazénu kvůli pleti, stále otevřené rány a teď, 43 let a huráááá do akváče:))) Už Vellenu doporučuji dál svým kamarádkách, je to na mě vidět a konečně nemusím používat tolik make-upu, stačí slaboučká vrstvička, mám i jizvy po akné. Koupila jsem si grepovou příchuť a je moc dobrá, nemám ráda sladké věci. Nyní začínám své druhé balení a chystám se na koupi dalšího. Kéž by mi někdo Vellenu doporučil dříve, život mohl být jednodušší:-)))

Nadmíru spokojená

Užívám velenu od začátku nového roku nejen že se mi zlepšila pleť ale i vlasy ,nehty jsem nad míru spokojená

K
Hormonální zdraví | nápoj pro ženy 2PACK | Jablko Skořice
Klára Mojžíšková

Ochutnala jsem Broskev a poté i Jablko - Skořice, a musím říct že Jablko - Skořice chutná mnohem lépe! Doufám, že ji v zimě znovu přidají 🥹. Každopádně po užívání se už necítím tak unavená, mám více energie a také jsem více veselejší a šťastnější. Také se mi pleť zlepšila😍, jen v průběhu menstruace se trochu zhorší, ale pak je hned zase krásná! Já jsem naprosto spokojená!

Naprostá spokojenost ❤️

Dlouhou dobu jsem měla velké problémy s akné, ale díky Velleně mám teď krásně hladkou a čistou pleť 😊

Super

Nápoj má osvěžující broskvovou chuť. Zlepšila se mi pleť, skoro nulová podrážděnost před menstruací a co si pochvaluji nejvíce je začátek menstruace bez bolesti. Takže určitě budu pokračovat dál. :-)