Konec VYPADÁVÁNÍ VLASŮ!

Vellena nastolí hormonální rovnováhu a podpoří růstový cyklus vlasů.
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
"Díky Velleně mi postupně vlasy zhoustly a začaly i rychleji růst, dokonce se zmírnilo jejich extrémní vypadávání, které mě předtím trápilo. To mě jako ženu samozřejmě nesmírně těší."

MUDr. Alžbeta Hlucháňová

Neurolog
 • vellena zákanička
 • vellena zákanička
 • vellena zákanička

Proč Vellena funguje?

favorite  

Řeší problém zevnitř

Šampony a jiné kosmetické přípravky často nestačí na podporu zdravého růstu vlasů, zvláště pokud jde o hormonální vypadávání vlasů. Vellena představuje přírodní způsob vyvážení hormonů a řešení problému zevnitř.
eco  

Přírodní složení

Vědecky vyvinutá receptura, sestávající z 18 složek, pomáhá nastolit hormonální rovnováhu, čímž se zmírní vypadávání vlasů a podpoří se jejich růst.

free_breakfast  

Chutný nápoj, který ženy milují

Lahodný nápoj ve 3 příchutích, který vám pomůže vytvořit si svoji denní rutinu a najít si svůj čas pro sebe. Tělo se vám za to odvděčí nejen zdravými vlasy, ale také krásnou pletí a vnitřní pohodou.

eco
MÉNĚ NEŽ 25Kč/DEN
eco
18 AKTIVNÍCH SLOŽEK
eco
DORUČENÍ DO 24HOD
eco
VEGAN
eco

1 CHUTNÝ NÁPOJ DENNĚ

eco
eco
MÉNĚ NEŽ 25Kč/DEN
eco
18 AKTIVNÍCH SLOŽEK
eco
DORUČENÍ DO 24HOD
eco
VEGAN
eco

1 CHUTNÝ NÁPOJ DENNĚ

eco
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

Hormonální zdraví | Nápoj pro ženy | Broskev

Vellena je přírodní nápoj určený pro hormonální a vnitřní rovnováhu. Vhodný pro ženy i mladé dívky.

Detaily produktu
remove
add

Vědecky navržená receptura sestávající z 18 složek šetrně vnímá potřeby hormonálního zdraví a pomáhá nastolit hormonální rovnováhu.


Balení na 1 měsíc. 

Doprava
remove
add
Doprava je zabezpečená prostřednictvím kurýra Zásilkovny k vám domů, nebo je možné balík zaslat na výdejní místo Zásilkovny. Výdejní místo Zásilkovny si vyberete vždy až na konci objednávky, po jejím potvrzení. Doručujeme do 24 hodin. V případě zakoupení 2Packu a 3Packu je doprava zdarma.
Platba
remove
add
Platit je možné kartou (zdarma), nebo na dobírku (za poplatek 49 Kč).
Náš příběh
remove
add

Vellena vznikla z lásky k ženám❤️. Její příběh začal v BIO obchodě, který jsme s manželem provozovali 13 let. Snili jsme o vytvoření lovebrandu, který by lidem zlepšil kvalitu života. Po letech naslouchání příběhům žen s hormonálními problémy jsme se rozhodli přivést na svět Vellenu. Po dvou krásných dětech se nám to podařilo🙂.

Dnes Vellena pomohla více než 20 000 ženám s hormonálními problémy. Děkujeme, že jste nám dali šanci. Celý příběh Velleny i s fotografiemi najdeš zde: Náš příběh. 

Certifikáty bezpečnosti produktu
remove
add

Zdravotní nezávadnost: Vyhovuje legislativě ES, zákonu a potravinách a prováděcím předpisům.

Legislativa (ve znění aktuálních právních předpisů) Výrobek neobsahuje alergenní látky vyjmenované v příloze č. 1 Vyhl. MZe. ČR č. 113/2005 Sb., ve znění Vyhl. č. 368/2005 Sb., č 497/2005 Sb., č. 101/2007 Sb. a č. 127/2008 Sb. Výrobek neobsahuje a ani nebyl získán z geneticky modifikovaných organismů dle direktivy EU č. 1829/2003 a č. 1830/2003. Výrobek svými vlastnostmi odpovídá zákonu č. 110/1997 Sb., ve znění pozdějších právních předpisů (319/2007, 4/2008).

"Konečně doplněk výživy pro ženy, který super chutná a funguje. Dlouhodobě mám problém s vypadáváním vlasů kvůli mým rozházeným hormonům. Kromě toho, že se mi vyčistila pleť a cítím se mnohem klidnější, vlasy pomalu přestávají padat. Vellenu budu jen doporučovat!"

Mária
899.00
 

Moje vlasy po dvou měsících užívání:

arrow_circle_down  

Hormony mají vliv i na vlasy

Hormonální nerovnováha má značný vliv i na růst zdravých vlasů a na regulaci růstového cyklu vlasů.


Hormonální nerovnováha může ovlivňovat kvalitu, hustotu a vypadávání vlasů. Estrogeny, tedy ženské pohlavní hormony, jsou k vlasům příznivější a udržují je po delší dobu v růstové fázi.

3 znaky toho, že vypadávání vlasů je hormonálního původu

1. Vlasy jsou výrazně jemnější a řidší

2. Přes vlasy je vidět na pokožku hlavy (objevují se malé plešinky, počínaje temenem hlavy)

3. Při mytí a česání padá velké množství vlasů

 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  "Skvělá chuť, po dvou týdnech jsem zpozorovala zlepšení pleti, méně mi padají vlasy, dorůstají mi nové a po měsíci byla moje menstruace skoro bezproblémová 👌🏼 určitě objednávám další balení, doporučuji - nejlepší investice do sebe 💣⭐"

  Michaela
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  "Byla jsem velmi překvapená, jak tento malý zázrak v prášku funguje…samozřejmě reklama, neskutečné recenze… už jsem čekala, kdy na mě další vyskočí i z konzervy tuňáka, kterou si otevřu 😀… jako každá žena jsem si řekla, že objednám a vyzkouším. Antikoncepci jsem brala 14 let… kvůli zdravotním problémům (neskutečným bolestem) jsem ji chtěla vysadit už dříve… pokoušela jsem se vícekrát, ale vždy to dopadlo tak, že jsem vydržela max. půl roku bez léků. Během toho neuvěřitelné bolesti, mastná pleť, vyrážky, vlasy jsem umyla ráno a večer jsem vypadala jako zmoklé kuře… začátkem roku jsem si řekla, že to opět zkusím a HAK jsem vysadila…od doby, co užívám Vellenu, bolesti ustoupily, už mi zdaleka není tak špatně jako předtím…dám si něco na bolest a dokážu fungovat… pleť nesrovnatelný rozdíl a vlasy stačí umýt každý druhý den."

  Ivka
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  "Objednala jsem si další dvě balení, po jednom balení viditelně lepší pleť, vlasy, PMS a bolest prsou snesitelnější, za mě opravdu spokojenost…děkuji za tento produkt."

  Eva
BEZ GMO
favorite
BEZ LEPKU
favorite
BEZ LAKTÓZY
favorite
BEZ UMĚLÝCH SLOŽEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENÍ DO 24HOD 
favorite
BEZ GMO
favorite
BEZ LEPKU
favorite
BEZ LAKTÓZY
favorite
BEZ UMĚLÝCH SLOŽEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENÍ DO 24HOD 
favorite

Jak Vellena funguje?

1.

NAMÍCHEJ SI 1X DENNĚ ​​CHUTNÝ NÁPOJ

2.

TĚLO DOSTÁVÁ ŽIVINY, KTERÉ MU DLOUHODOBĚ CHYBĚLY

3.

TĚLO SPOUŠTÍ SAMO-UZDRAVOVACÍ 

PROCESY

4.

OBNOVUJE SE RŮSTOVÝ CYKLUS VLASŮ, VLASY ZŮSTÁVAJÍ PEVNĚJŠÍ A ROSTOU NOVÉ

Přidej se k 10 000+ ženám směřujícím ke ZDRAVÝM VLASŮM