Náš příběh

Vellena vznikla z lásky k ženám. Dnes jsme díky našemu produktu pomohli již více než 20 000 ženám s hormonálními problémy❤️.

vellena začátkyTakto jsme začínali

Příběh Velleny začal v naší BIO prodejně, kterou jsme s manželem měli 13 let. Vždy jsme snili o vytvoření vlastní značky, kterou budou mít lidé rádi a zároveň jim bude pomáhat. V obchodě nás často navštěvovaly ženy různého věku, které trápily hormonální problémy. Vyslechly jsme si mnoho příběhů, které neměly konce a nepomohly ani léky na předpis. Doufaly, že u nás najdou pomoc, po které toužily.


Věděli jsme, že jim chceme pomoci, a měli jsme znalosti k tomu, abychom vytvořili recepturu, která nebude jen "bohatá na počet složek" - jak tomu u doplňků stravy často bývá, ale bude zároveň kvalitní a účinná. Dbali jsme především na množství jednotlivých účinných látek, aby Vellena fungovala při problémech s hormonální nerovnováhou v každém věku. Naším snem bylo přivést na svět výrobek, jehož složení by pomohlo zlepšit kvalitu života žen. A po dvou krásných dětech - se nám to i podařilo🙂. Vznikla Vellena.

Denisa a Peter VellenaHory na skialpu jsou naše vášeň


Esteticky krásná, skladná, vhodná i do kabelky. Jako na každém začátku velkého snu, i my jsme si prošli těžkými začátky a byly chvíle, kdy jsme to chtěli vzdát. Ale když se Vellena dostala do vašich domovů, dostali jsme nesčetné množství zpráv. O jejím kvalitním složení, skvělé chuti, ale hlavně o tom, jak vám změnila život k lepšímu. A my jsme vám za tyto zprávy nesmírně vděční.

Dnes je náš malý sen o pomoci ženám realitou. Společně s manželem budujeme Vellenu i s týmem skvělých žen, které věří v sílu a pomoc Velleny. Denně s vámi komunikují a těší se z jejích účinků.
Naší vizí je vybudovat bezpečné prostředí pro ženy, podat pomocnou ruku a naslouchat vašim příběhům. Empatii a chuť pomáhat jsme si z našeho BIO obchodu vzali s sebou. Děkujeme, že jste nám dali šanci, a těšíme se na společnou cestu s vámi🙂💗.

Denča a Peťo