LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
LÉTO S VELLENOU
wb_sunny
Zažij nekonečné léto s Vellenou, která splní tvé letní touhy a ochladí tvé opálené tělo!

Zažij nekonečné léto s Vellenou, která splní tvé letní touhy a ochladí tvé opálené tělo! Najdeš zde recepty na osvěžující mocktaily obsahující tvou denní dávku Velleny, návod krok za krokem na výrobu výživných ledových masek na obličej Vellena Ice Face Roller a spoustu exkluzivních novinek! ! Zapoj se do naší soutěže, vytvoř svůj vlastní Vellena mocktail a my tvé video zveřejníme na našem Tiktoku a na tomto šťavnatém letním webu!

Viděla jsi už naše mocktaily?

Připrav si letní mocktail s Vellenou

Přinášíme ti 4 recepty na ledové osvěžení s denní dávkou Velleny. Vychutnej si letní mocktail Vellena, který Ti přinese každodenní potěšení z chutí a osvěžení. Lahodný způsob, jak se postarat o své hormony i v horku!

Mango Lovers

Vychutnej si páteční pohodu každý den díky nové limitované letní příchuti – Mango. Připrav se na pořádnou nálož osvěžujícího sladkého manga, který přenese tvé chuťové pohárky do horkých exotických krajin.


Co budeš potřebovat:


- letní limitovanou Vellena příchuť Mango Splash

- mangové pyré

- sodu/vodu

- čerstvé mango


Postup:


Mango pyré a letní limitku Vellena Mango Splash zalej vodou nebo sodou. Pořádně vše promíchej v shakru. Sklenici si ozdob za pomoci medu a cukrového posypu. Pro extra osvěžení přidej pořádnou dávku ledu, kterou zaliješ naším Mango Lovers mocktailem. A už jen vychutnávej!

Pink Grep Limo

Příchuť Růžový grep od Velleny dodá tvému nápoji nejen krásnou barvu, ale také osvěžující chuť, kterou nebudeš chtít přestat pít.


Co budeš potřebovat:


- Vellenu v příchuti Grep

- dva grepy

- zázvor (nebo šťávu z něj)

- sodu/vodu

- čerstvou mátu


Postup:


Ozdob si sklenici pomocí medu a cukrového posypu. Do sklenice dej led, Vellenu v příchuti Grep, zázvorovou a čerstvou grepovou šťávu. Přidej vodu, promíchej, ozdob ovocem a už si jen vychutnávej!

Peach Bomb

Vychutnej si sladkost šťavnatého léta plnými doušky v podání Velleny s příchutí broskve. Ponoř se do kombinace sladké a vyvážené chuti šťavnaté broskve s kostkami osvěžujícího ledu.


Co budeš potřebovat:


- Vellenu v příchuti Broskev

- broskve

- sodu/vodu

- broskvový (nebo jiný sirup)

- citrónovou šťávu

- led


Postup:


Sklenici ozdob pomocí medu a cukrového posypu. Broskve nakrájej na malé kousky, přidej led, Vellenu příchuť Broskev, citrónovou šťávu, broskvový nebo jiný sirup podle chuti a dolej vodou/sodu. Pořádně promíchej a vychutnej si léto plnými doušky!

Cherry Lady

Chceš ochutnat něco sladkého, jemně kyselého a neodolatelného? Odpovědí je příchuť Višeň od Velleny. Výrazný podtón chutí těchto plodů tě dostane z postele i během toho nejžhavějšího rána.


Co budeš potřebovat:


- Vellenu v příchuti Višeň

- maliny

- borůvky

- višně

- sodu/vodu

- led

- mátu


Postup:


Sklenici ozdob pomocí medu a cukrového posypu. Přidej led a bobulovité ovoce. Do shakeru nasyp Vellenu a přidej vodu/sodu. Pořádně promíchej a lahodný mocktail je hotov! Už jen ozdobit višní a mátou pro dokonalý efekt.

Letní Vellena speciál

4mix-letni-kvarteto-chuti-s-darkem-napoj-pro-zeny-vellena

4Mix letní kvarteto chutí s dárkem | Nápoj pro ženy | Vellena

"Vellenu beru asi tři týdny, byla jsem dost skeptická, jelikož mi jiné výživové doplňky nikdy moc nezabraly. A nechci to zakřiknout, ale menstruace byla méně bolestivá a kratší, pleť vypadá lépe a to trpím na akné. Snad tento trend bude pokračovat. Děkuji vám🙂"
Veronika
Letní 4mix v prodeji už jen do:
--
Dní
--
Hodiny
--
Minuty
--
Sekundy
Letní tipy s Vellenou
close

Letní měsíce přinášejí delší dny, více slunečního svitu a nekonečné možnosti outdoorových aktivit. 🏞️ Ale věděla jsi, že takové množství světla může mít také negativní vliv na tvůj spánek? 😴 Pojďme se podívat, jak světlo ovlivňuje tvůj spánek a jak si můžeš v létě lépe odpočinout.


Omezuj světlo před spaním:


Spánkový cyklus, známý jako cirkadiánní rytmus, je regulován světlem. 💡 Světlo ovlivňuje produkci melatoninu, hormonu, který tě uspává. 💤 Více světla večer může potlačit produkci melatoninu a ztížit usínání. Tvůj mozek nerozlišuje mezi umělým a přirozeným světlem, proto je důležité omezit i čas strávený u obrazovky. 📱💻


Využívej co nejvíce denního světla:


Pravidelné cvičení a pohyb během dne mohou podpořit kvalitnější spánek v noci. 🤽‍♀️ Využij denní světlo navíc k různým outdoorovým aktivitám. 😴


Vytvoř chladné prostředí pro spánek:


Chladnější teploty usnadňují lepší spánek. Termostat nastav na 18-21 °C a přes den udržuj v ložnici chladno zatažením žaluzií. Teplá sprcha před spaním může také pomoci regulovat tělesnou teplotu, a tím podpořit usínání. 🛁


Dodržuj pravidelný režim:


V létě jsou dny delší a venku je světlo až do večera. 🌅 To může posunout tvůj spánkový režim a způsobit, že budeš chodit spát a vstávat později. 🌙 Více společenských aktivit a venkovních akcí může také narušit tvůj spánkový režim. 🎉Snaž se dodržovat pravidelný spánkový režim i během letních měsíců. Důslednost podporuje přirozené spánkové vzorce těla a pomáhá regulovat cirkadiánní rytmy ⏰.


Užívej si léto plnými doušky, ale zároveň se dobře vyspi. 😴 Tyto jednoduché tipy ti pomohou zvládnout letní spánkové výzvy a získat více energie na všechna dobrodružství, která léto přináší. 🌞✨ 

close

Příprava na léto – jak správně ochránit pleť před silnými paprsky slunce


S prvními dny jara přicházejí také slunečné dny. Slunce je skvělým zdrojem vitamínu D, pobyt na slunci vám zlepší náladu a pozitivně ovlivňuje vaši psychiku.


Jaké jsou negativní dopady dlouhodobého pobytu na ostrém slunci?


• sluneční záření poškozuje elastin, díky kterému je pokožka pružná a silná

• negativně působí na akné a jizvy

• vysušuje pokožku

• podporuje tvorbu vrásek, které vznikají po delším pobytu na slunci

• může způsobit rakovinu kůže a jiná kožní onemocnění


Jak ochránit pleť před slunečním zářením?


SPF50 – opalovací přípravek s ochranným faktorem 50 poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Chrání pleť před UVB paprsky, které způsobují zarudnutí a spálení kůže. Skvělou ochranu poskytuje také před UVA paprsky, které tvoří 95 % slunečního záření. Tyto paprsky na nás působí přes sklo, mlhu i oblaka. Nezapomeňte aplikovat opalovací přípravek pravidelně každé 2 hodiny ve formě, která vám nejlépe vyhovuje – krém, sprej, tyčinka.

Vitamin C – antioxidant, který posiluje imunitu, urychluje hojení a pomáhá s ochranou tkání. Je základní pryskyřinou pro pokožku, která podporuje tvorbu kolagenu. Zmírňuje negativní vliv slunce na pokožku, zabraňuje poškození pokožky UV zářením, zejména v kombinaci s vitamínem E.

Vitamin E – antioxidant, který podporuje zdraví pleti. Dokáže absorbovat energii z UV světla, čímž zabraňuje poškození pokožky volnými radikály UV záření. Má také protizánětlivé účinky a pomáhá v boji s akné.

Vitamin B3 – je jedním z forem B vitamínu, který přispívá k udržení zdraví pokožky. Pomáhá chránit kožní buňky před poškozením sluncem a předcházet určitým typům rakoviny kůže.


Vellena obsahuje vitamín C, vitamín E a vitamín B3. Dodá ti jej v jedné dávce lahodného nápoje jednou denně. Stačí, když obsah sáčku zaliješ 100 ml vody a vychutnáš si její skvělou chuť.

close

JAK TEPLÉ MĚSÍCE OVLIVŇUJÍ HORMONY?


Zvýšené teploty během letních měsíců mohou zhoršit fyzické a psychické projevy menstruačního cyklu a menopauzy. A nejen to! Vysoké teploty ovlivňují také hormony.


Jak ovlivňuje teplo menstruační cyklus a menopauzu?


• můžeš zaznamenat změnu v délce menstruačního cyklu (delší nebo kratší menstruace)

• návaly horka během menstruace a menopauzy zhoršené počasím

• intenzivnější migrény a PMS z dehydratace

• střevní problémy během menstruace z teplého počasí

• zhoršená kvalita spánku během PMS, menstruace a menopauzy kvůli zvýšenému kortizolu z tepla


Jak ovlivňuje teplo hormony?


Vyšší hladina kortizolu: kortizol, stresový hormon, je během léta vyšší. Mohou za to nepříjemné situace, které musíme v létě překonávat a tělo je vyhodnocuje jako nadměrný stres. Například, když nemůžeš spát kvůli horku, během dne se kvůli vysoké teplotě více potíš nebo jsi dehydrovaná. Kvůli zvýšené hladině kortizolu můžeš být podrážděná nebo pociťovat neobvyklou únavu.

Nižší hladina melatoninu: melatonin je hormon, který je klíčový pro náš spánek. Vytváří se v epifýze, v malé části mozku. Tělo jej vytváří za účelem regulace biologických a fyziologických procesů. Pokud jsi dlouho vystavena intenzivnímu světlu, tělo ho produkuje méně, což dokáže nepříjemně ovlivnit kvalitu spánku. Zejména v létě.


Jak pomoci svým hormonům, menstruačnímu cyklu a menopauze během horkých měsíců?


• nezapomeň dodržovat pitný režim, který si umíš vylepšit pitím osvěžující Velleny - ta obsahuje až 18 aktivních látek, které dodají ženskému tělu živiny a pomohou mu překonat i ty nejintenzivnější horka

• před spaním omez používání telefonu a ujisti se, že pokoj, ve kterém spíš, je vychlazený (např. ventilátorem)

• vyvaruj se nejintenzivnějšímu slunečnímu záření a chraň se pokrývkou hlavy

Zchlaď svůj obličej Vellena face ice rollerem

Namíchej si svůj Vellena face ice roller

Osvěž svou pleť pomocí ledových válečků na obličej Vellena! Pro lepší představu jsme pro tebe připravili recepty, kterými můžeš ledový váleček na obličej obohatit o účinné látky. Ať už potřebuješ hydratovat, zklidnit nebo dodat zdravý lesk - naše recepty jsou tu pro tebe.

Cucumber Soother

Vhodný pro: všechny typy pleti

Co budeš potřebovat:


- okurky

- hřebíček

- vodu

- Vellena face ice roller


Postup:


Okurky nakrájej na kolečka, vlož do misky s vodou a přidej hřebíček. Nech louhovat alespoň 30 minut. Potom okurky a hřebíčky přeceď do misky. Výluh vlej do rolleru po rysku a nechej alespoň 4 hodiny zamrazit. Roller opatrně vyndej z mrazničky, nech 5 minut stát při pokojové teplotě, aby se snáze otevíral a už si jen vychutnávej ledové osvěžení na tváři.

Lavender Dream

Vhodný pro: všechny typy pleti, zejména pro suchou

Co budeš potřebovat:


- levanduli

- libovolný olej (arganový, jojobový, olivový...)

- vodu

- Vellena face ice roller


Postup:


Levanduli rozdrob do misky s vodou, přidej kapku libovolného oleje (já jsem zvolila arganový) a nech louhovat alespoň 30 minut. Výluh vlej do rolleru po rysku a nechej alespoň 4 hodiny zamrazit. Opatrně vyndej z mrazničky, nech 5 minut stát při pokojové teplotě, aby se snáze otevíral a už si jen vychutnávej ledové osvěžení na tváři.

Energizing Citrus

Vhodný pro: všechny typy pleti

Co budeš potřebovat:


- citron

- čajovou lžičku kokosového mléka

- hyaluronové sérum

- vodu

- Vellena face ice roller


Postup:


Do misky s vodou přidej pár kapek čerstvé citrónové šťávy, čajovou lžičku mléka a pár kapek hyaluronového séra. Výluh vlej do rolleru po rysku a nechej alespoň 4 hodiny zamrazit. Opatrně vyndej z mrazničky, nech 5 minut stát při pokojové teplotě, aby se snáze otevíral a už si jen vychutnávej ledové osvěžení na tváři.

Refreshing Mint

Vhodný pro: všechny typy pleti, zejména pro mastnou a smíšenou

Co budeš potřebovat:


- mátu

- kurkumu

- vodu

- Vellena face ice roller


Postup:


Do misky nalij horkou vodu, přidej mátové lístky a nech vychladnout. Následně vyndej listy máty a přidej trošku kurkumy. Výluh vlej do rolleru po rysku a nechej alespoň 4 hodiny zamrazit. Opatrně vyndej z mrazničky, nech 5 minut stát při pokojové teplotě, aby se snadněji otevíral a už si jen vychutnávej ledové osvěžení na tváři.

Letní Vellena speciál

hormonalni-zdravi-napoj-pro-zeny-3pack-face-ice-roller-zdarma-mango

Hormonální zdraví | nápoj pro ženy 3PACK + face ice roller ZDARMA | Mango

„Objednala jsem si měsíční kúru, kdyby to nefungovalo. A musím říct wow! Pms bez výkyvů nálad, žádná hysterka ze mě nebyla. Neobjevilo se i hormonální akné pár dní před ms. Menstruace je bez velkých bolestí. Doporučuji kudy chodím! Děkuji a ráda znovu objednám.“
Darina
Letní limitka v prodeji už jen do:
--
Dní
--
Hodiny
--
Minuty
--
Sekundy

Namíchej si svůj vlastní Vellena drink a vyhraj krásné ceny!

Miluješ osvěžující ledové mocktaily? Vytvoř si svůj vlastní a vyhraj měsíční balení ledových nápojů Mango Splash a Vellena Face Ice Roller!

Zapoj se do naší letní soutěže - vytvoř si vlastní mocktail Vellena s denní dávkou oblíbené Velleny! Natoč recept, zveřejni ho na Instagramu a sociálních sítích Tiktok s #letosVellena a označ @vellena.pink. Hotové video pošli na e-mail ahoj@vellena.cz a my ho zveřejníme na našem Tiktoku a na této šťavnaté letní webové stránce! 


Na konci každého měsíce vylosujeme jednoho z vás, který získá měsíční balení Velleny osvěžující sladké příchutě Mango Splash a Vellena Face Ice Roller. Soutěž bude probíhat po celé léto! 🥭

Nevíš, jak by mělo video vypadat?

Máme pro tebe malého průvodce, který tě může inspirovat. Ale protože tvojí fantazii se meze nekladou, budeme rádi, když si ho vymyslíš sama. A ještě víc, když nám ukážeš záběr, na kterém jsi se svým mocktailem.


1. Ujisti se, že je šálek umístěn na světlém a čistém místě.


2. Na prvním snímku ukaž ingredience a svou oblíbenou příchuť Vellena.


3. Při natáčení se soustřeď na přesný postup přidávání ingrediencí. Střídej záběry z větší vzdálenosti s detailními záběry.


4. Natáčej, jak sypeš obsah sáčku Vellena do sklenice.


5. Natoč závěrečný záběr mocktailu, abys ukázala, jak vypadá, ideálně s tvým letním úsměvem na rtech!

Už více než 50 000+ žen na Velleně miluje:

 • "Velleně jsem věrná už přes půl roku, při jejím pravidelném užívání mám konečně po letech pravidelný a bezbolestný cyklus, což jsem s PCOS předtím neznala. Vyčistila se mi pleť od akné a zhoustly mi vlasy. Určitě doporučuji vyzkoušet každé ženě!"


  Alžbeta H. 

  Neuroložka

 • "Vellena mi pomohla především s bolestivou menstruací. Nic jiného mi nepomohlo, až jsem natrefila na Vellenu. Změnila mi život. Doporučuji každé ženě, kterou trápí bolestivá menstruace."


  Natalia J.

  Sportovkyně

 • "Vellenu používám už dlouho a jsem velmi spokojená. ❤️  Jsem více vyrovnaná. PMS a bolestivá menstruace je pryč a jako bonus pleť je krásná a čistá. Moc děkuji Velleno. 💞"


  Dominika J.

  Modelka

 • "Vellena významně ovlivnila mé zdraví a každodenní pohodu. Díky jejímu pravidelnému užívání jsem se dokázala zbavit hormonálního akné, které bylo dlouho mým problémem a snižovalo mé sebevědomí. Kromě toho se moje menstruace stala bezbolestnou, což nesmírně zlepšilo komfort mého života. Zlepšení hormonální rovnováhy mi přineslo i více energie a lepší každodenní náladu. Stručně řečeno, Vellena se ukázala jako nenahraditelná podpora na mé cestě za lepším zdravím a pohodou. A tak je to už šest měsíců a už navždy."


  Klaudia R.

  Contect creator

 • "Vellena mi pomohla s pletí, nemám tolik problémů a hormonálních vyrážek, menstruace je v pohodě, nemám bolesti žaludku, ze začátku jsem měla smíšené pocity, váhala jsem, jestli mi pomůže. A dnes je to 4. měsíc s Vellenou a nechci se s ní rozloučit!"


  Alexandra M.

  Maminka na mateřské

 • "Vellena mi pomohla v tom, že se cítím plná energie a mám dobrou náladu. V první řadě tělo cítí, že dostává vitamíny. Zahnala mou chuť na sladké, a to jsem byla na něm opravdu závislá! :) Můj cyklus je konečně pravidelný a Vellena pomohla mému tělu dokonce dát se dohromady po prasklé cystě na vaječníku! Vellenu miluji a doporučuji všemi deseti! :)"


  Zdenka K.

  Manažerka

 • "Vďaka Vellene sa mi konečne upravil cyklus ktorý som mala väčšinou rozhádzaný a menštruácia mi meškala niekedy aj týždeň-dva.. počas nej a aj pms sa už nemusím báť že budem s bolesťami ležať na gauči, pretože ma nič nebolí.. žiadne naliate, boľavé a ťažké prsia, žiadne kŕče.. tak že sa spokojne môžem venovať deťom, cvičiť a ani neviem že menštruáciu mám."


  Karin H.

  Maminka na mateřské, Content creator