Názory Odborníků

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

„Někdy je velmi obtížné najít optimální léčbu pro gynekologickou pacientku. Ať už jsou to menstruační bolesti, nepravidelná menstruace, problémy s pletí nebo klimakterické potíže. Výhodou tohoto preparátu je skutečnost, že jde opravdu o doplněk stravy bez nežádoucích účinků, což je velmi důležité. Určitě nelze tvrdit, že absolutně odstraní všechny symptomy při každé z těchto diagnóz, ale na základě dlouhodobé zkušenosti s užíváním Velleny u mých pacientek můžu říci, že u velké části z nich Vellena pomohla zlepšit, případně i úplně odstranit zmíněné symptomy. Vzhledem k známým rizikům, která jsou spojena s hormonální léčbou těchto onemocnění, je pro mě pro to Vellena první volbou. Samozřejmě jsou pacientky, u kterých musíme přistoupit i ke komplikovanější terapii, ale ve velké části případů naprosto stačí tento doplněk stravy."

Mudr. Julie Frivaldská

Gynekolog

"Jako dermatovenerolog léčím denně pacientky s hormonálním akné. Vellena představuje přírodní způsob dosažení hormonální rovnováhy a je účinným doplňkem antiakné léčby. Při problémech s hormonální nerovnováhou doporučuji její denní užívání."

Mudr. Liliana Gbúriková

Dermatovenerolog

"Nevěřila jsem, že Vellena bude tak rychle a skvěle fungovat. Po měsíci užívání jsem zpozorovala následující změny – menstruace a nepříjemné příznaky PMS se zlepšily o 50 %, stejně jako bolesti kříže a podbřišku, také pociťuji menší výkyvy nálad. Menstruace přišla na den přesně, mám mírnější krvácení a špinění před menstruací. Vellenu, přírodní nápoj, doporučuji také všem svým klientkám, které mají problémy s menstruací a PMS. Děkuji.”

MUDr. Mgr. Ester Hladíková

Gynekolog

„Jako psycholog, těholog přicházím denně do styku s klientkami, které řeší těžká životní témata, jejichž společným jmenovatelem jsou často i problémy s hormonální nerovnováhou. S Vellenou mám velmi dobré výsledky s vymizením jednotlivých projevů těchto problémů a řadím ji nyní často jako součást terapie. Hormony totiž neskutečně ovlivňují to, jak naše tělo funguje, jak se v něm cítíme, jak se nám plní naše potřeby, přání. A jak vždy říkám, nemůžeme začít stavět dům od střechy, musíme začít základnou, a tou je naše tělo. Vellena nabízí pomoc s tvorbou tohoto základu, dává možnost ustálení, posílení, ale pak můžeme začít stavět patra a vydat se cestou, kterou potřebujeme."

Mgr. Kateřina Zhorná

Těholog, psycholog

„U pacientky jsme potřebovali docílit minimalizace aktivních aknózních projevů na obličeji a zádech, které přicházely v pravidelných cyklech. Nad moje očekávání přišly tyto změny po 2 týdnech užívání Velleny. Jedná se o správné složení živin, vitamínů a minerálů, díky kterým se v těle udržuje hormonální rovnováha. V tomto případě jsme nemuseli sáhnout po hormonální léčbě, což pacientka ocenila. Vellena byla správnou volbou.

Mudr. Kateřina Kosturáková

Dermatovenerolog

"Když mi v 19 letech oznámila gynekoložka, že mám PCOS, nechápala jsem. Byla jsem už prvačka na vysoké škole a moje znalosti o PCOS byly do té doby takové, že přece literatura píše, že dívka/žena s PCOS má mít nadváhu, akné, výrazné ochlupení a podobně. To mě tehdy naštěstí netrápilo. Nicméně, od puberty jsem byla natolik zvyklá, že mívám bolestivou, nepravidelnou a nekonečně dlouhou menstruaci, že jsem tomu nepřikládala důraz. Vlivem stresu a nestíhaček během studia se stav postupně zhoršoval. První den menstruace jsem mívala příšerné bolesti a v 5. - 6. ročníku studia medicíny jsem častokrát vynechala stáž, neboť analgetika nepomáhala. Následně jsem poslouchala na kontrolách u gynekoložky, jak ten sono nález na vaječnících není ideální, dokonce, jak budu mít do budoucna velký problém otěhotnět a bude se to muset plánovat. Léta přibývají, stres se stupňuje, už v koloběhu práce lékařky nevnímáte, přehlížíte, že i vám vypadala polovina vlasů, střídají se fáze, kdy se objevuje bolestivé akné, nepravidelné menstruace pokračují. Tehdy přijde další facka od gynekoložky, kdy vám s kamenným obličejem oznamuje, že ten jeden vaječník to nikdy nedá a tak to zůstává ještě na ten druhý – pravděpodobnost otěhotnět se snižuje na 50 %. Jednoho dne na mě začaly vyskakovat samé skvělé recenze na Vellenu a poté se přidaly pozitivní ohlasy od kamarádek. Podívala jsem se na složení, které mě jako lékařku zaujalo, protože Maca peruánská a Vitex Agnus Castus a jejich účinky byly zkoumány ve více světových studiích, které potvrdily jejich efekt jako medicínsky ověřených přírodních léčiv. Samozřejmě, jejich obohacení o vitamíny a minerály jim přidává na hodnotě. A tak jsem začala užívat Vellenu i já a nevěřila jsem, že jsem měla čistší pleť po 2-3 týdnech. Následně se přidaly lesklejší vlasy, zredukovalo se jejich vypadávání, ale co mě nejvíc těší – po 2 měsících užívání se mi upravil cyklus a menstruaci mám jako hodinky v podobě 28denního cyklu. O tom jsem ani nesnila. Doporučuji vyzkoušet!"

MUDr. Alžběta Hlucháňová

Neurolog

"Vellenu doporučuji všemi deseti jako žena i profesionálně. Pracuji jako dentální hygienistka a suplementační poradkyně. Častokrát se setkávám u mých klientů s různými symptomy, které neví kam začlenit, většinou je to hormonální nerovnováha. Ženy, vážně tento výrobek obsahuje vše, co potřebujeme jako základ pro naši duševní i ženskou pohodu. Nejlepší je, že tyto výrobky už nemusím každý zvlášť doporučovat a to velmi ovlivňuje i psychiku i zdraví žaludku. Přece jen je lepší vypít jeden nápoj a v něm obsažené pomocné látky než brát denně 8 tabletek. Dále, je to nápoj, mnohem rychleji se vstřebávají látky než ve formě pilulek a je to i více praktické. Puberta, hormonální nerovnováha, akné, menopauza, mírná deprese? Moje odpověď je: Vellena, alespoň 2 měsíce 👌"

Bc. Annamarie Kuczman Polláková

Dentální hygienistka/ suplementační poradkyně

„Jako dermatokosmetička na klinice se často setkávám s klienty, které mají problémy s akné. Na tento problém si nejčastěji stěžují ženy před menstruací. Vellena je úžasným, hlavně přírodním řešením pro úpravu premenstruačního syndromu a hormonálního akné. Osobně Vellenu užívám a pozoruji větší pohodu, čistší pleť, lesklé nehty i vlasy. Stejně to vidí mé klientky a jsou šťastné, že se vyhnuly užívání antikoncepce. Šikovné balení hodím do kabelky vždy ráno, když nestíhám."

Silvia Procházková

Dermakosmetička

„Jako kosmetička pomáhám lidem hlavně s akné, častokrát je to hlavně hormonálního původu. Vellena je první produkt, který opravdu dokáže pomoci ženám s jejich hormonálním problémem, upraví menstruaci, ale hlavně jim dopomůže i při léčbě samotného akné. Žena se cítí výborně a plná energie. Já sama ho užívám každý den a nedám dopustit na tento přírodní zázrak."

PhDr. Tatiana Nováková

Kosmetička, Majitelka Freya medical

"S užíváním Velleny mám dobré osobní zkušenosti. Ve své praxi se denně setkávám s ženami trpícími PMS doprovázené akné, s psychickou nepohodou, únavou. Na to je Vellena dobrá volba. Chutná skvěle, pleť je zářivější a budete se cítit vyrovnanější."

Mudr. Jana Hliśnikowska

Gynekolog

„Od nálady, kvality spánku až po chuť k jídlu, stav pokožky, koncentraci a tělesnou hmotnost. Za tyto a další oblasti je zodpovědná hormonální rovnováha. Při jejím kolísání dochází k narušení základních funkcí a ztížení každodenního života. Proto je tak velká pozornost věnována výživě a rozumné suplementaci! Bez toho není možné dosáhnout fyzické a duševní pohody. Vellena – přípravek pro hormonální zdraví žen je složením účinných látek podložených výzkumem a to v jedné dávce denně. Takový velký krok k účinnému zmírnění příznaků PMS, bolestivé menstruace, menopauzy nebo jiných obtíží spojených s hormonálními výkyvy. Rychlá úleva, doplnění chybějících živin, chuť a pohodlí – základy dobrého produktu. Přidejte se k nám a užívejte si každý den!“

Milena Nosek

Klinický odborník na výživu, psychodietolog

„Tento produkt mi doporučila moje máma, která ho viděla na instagramu. Nejsem z těch, které mají doma plnou „lékárničku“ výživových doplňků, ale jelikož máma ví všechno nejlíp, poslechla jsem ji a koupila si ho. Vellena obsahuje vitamíny B, D, E, hořčík, vápník a zejména tryptofan jako prekurzor serotoninu, který má velký význam v boji proti smutku a melancholii, kterými jsem trpěla každý měsíc před menstruací. Příprava nápoje vám zabere pár minut a rozdíl jsem pocítila již po 2 týdnech. Kromě toho mi pomohl při velmi silné mastodynii, kterou jsem trpěla pravidelně 2 týdny před menstruací. Jsem nesmírně vděčná Vellena týmu, který přišel s touto unikátní recepturou pro hormonální rovnováhu a pomohl tak nám všem.“

Mudr. Sonia Kociskova

"Vellena je doplněk pro hormonální zdraví, produkt, který obsahuje kombinaci živin, vitamínů a minerálů, které mohou pomoci podpořit tvorbu hormonů v těle a udržet jejich rovnováhu. Vellena také a především pomáhá snižovat příznaky související s menstruačním cyklem, jako jsou křeče, nadýmání a depresivní nálada. Kromě toho pomáhá podporovat zdravou pokožku a vlasy, a zlepšuje náladu a duševní zdraví. Stručně řečeno, Vellena může být pro ženy účinným způsobem, jak podpořit hormonální zdraví a zlepšit kvalitu života. Nejlepší doplněk výživy pro hormonální zdraví na dnešním trhu!"

Ester Martiradonna

Nutriční odbornice

"Jako nutriční poradkyně se často setkávám s pacienty s akné a hormonálními problémy. Vellena je přirozený způsob dosažení hormonální rovnováhy a je účinným doplňkem protiaknózní léčby ve spojení s dietní terapií. Jako doplněk k protizánětlivým dietám, doporučuji každodenní užívání při hormonálních problémech."

Alessandra Fredella

Nutriční odbornice